Sis Bombası Kullanımı

Sis Bombası Nedir?

Sis bombası silindirik tüp şeklinde olup üzerinde fitil bulunan ve yakılmasıyla birlikte renkli duman çıkartan eğlence ve dekor ürünüdür. Geçmişte sadece spor müsabakalarında kullanılan sis bombaları günümüzde askeri tatbikatlardan düğünlerdeki dış çekim fotoğraf çekimlerine kadar bir çok alanda sıkça kullanılmaktadır.

Sis Bombaları Elde Tutulur mu?

Piyasada yerli üretim ve ithal olmak üzere bir çok markanın bir çok sis bombası çeşidi bulunmaktadır. Bazı çeşitlerin elde tutulması sakıncalı iken bazı çeşit ürünler CE ve TSE kalite sertifikalı ve elde tutulabilir sis bombalarıdır.

Kullanıcı olarak bunun ayrımı yapılamayacağından ürünü satın almadan önce satıcıdan mutlaka konuyla alakalı bilgi talep edilmelidir.

Sizde ehavaifisek.com ayrıcalığıyla satılmakta olan en kaliteli sis bombası ürünlerini hemen incelemek için lütfen tıklayınız ->

Sis Bombası Kullanımı

Kırmızı, sarı, mavi, yeşil, beyaz, mor, turuncu ve siyah olarak üretilen sis bombaları, dumanının uzun süre soluma sağlığa zararlı olabileceğinden kesinlikle açık alanda kullanılmalıdır. Silindirik şekildeki ürünün fitilinin yakılmasıyla birlikte ürün renkli şekilde duman çıkartmaya başlayacaktır.

Elde tutulan sis bombaları sallanmamalı ve yanarken sadece sabit şekilde tutulmalıdır.

Aşağıda kendi çekimimiz olan bir sis bombası yanış videosunu görüntüleyebilir ve sis bombası ürünlerinin nasıl yakıldığıyla alakalı fikir sahibin olabilirsiniz.

Sis Bombası Kıyafeti Boyar mı?

Yukarıda ad bahsedildiği gibi bu ürünlerde kalite farkı çok fazladır. Eğer kullanmakta olduğunuz ürün CE kalite sertifikalı ürünlerden ise elinizde ürünü yaktığınızda, kıyafetinize değdirmediğiniz sürece herhangi bir boyama yapmayacaktır.

Saklama ve Taşıma Koşulları

Bu ürünler üretildikten sonra ortalama 3 sene boyunca sorunsuzca kullanılabilmektedir. Ürünün saklandığı alanda güneş, ateş ve nemden uzak tutulmalı. Yine bu kondisyonlar göz önünde bulundurarak taşıma işlemi gerçekleştirilebilir.

Bazı ürünlerin içinden sızan renk pigmentleri bulunduğu yere renk bırakabildiğinden taşıma esnasında bir naylona sarılmasını tavsiye ederiz.

Havai Fişek Kullanımı
Düğünlerde Kullanılan Volkanlar

Yorumlar